settingsGiriş | Kayıtsettings
Menüyü Göster

Facebook Profil Linkime Girerek Herkesin Profilimi Görebilmesi İçin Ne Yapmalıyım?

+1 oy
Facebook'a hiçbir şekilde giriş yapmadan profil linkime girdiğimde "bu sayfaya erişilemiyor. iznin olmayabilir" benzeri şeyler yazıyor. Ancak, aynı şekilde arkadaşımın profiline girilebiliyor. Bu akşamki çekilişe katılabilmem için profilimde herkese açık bir şekilde paylaştığım videonun gözükmesi gerekiyor. Aradım taradım bir şey bulamadım hangi ayarı yaptıysam olmadı yardım edebilecek bir arkadaş var mı?
22, Mart, 2015 İnternet kategorisinde oguzhan_ (9 puan) tarafından soruldu
22, Mart, 2015 Dream_58 tarafından düzenlendi

1 cevap

0 oy

facdebookda kulanıcı adını belırlemen lazım

onun ıcınde su adımları ızle

Facebook'ta kullanıcı adınıza tıkladığınızda veya kendi facebook adınıza tıkladığınızda adres çubuğundaki profil linkine dikkat ettiğinide facebook.com/kullanıcı isminiz... gibi olur.
Facebook'ta önceden bir kez değiştirebiliyorduk ama şimdi tekrar kullanıcı adınızı değiştirme hakkı vermiştir.https://www.facebook.com/settings?tab=account ister bu linke tıklayın isterseniz facebook adresine giriş yapın.

Tarayıcınızdan Facebook'a giriş yapın ve ana sayfada sağ üstteki menü düğmesine tıklayın.
image 

Açılır menüde " Ayarlar " seçeneğine tıklayın. Gelen ekranda " Genel " sekmesinde sol menüde "Kullanıcı Adı" seçeneğinin yanında düzenle seçeneğine tıklayın.   

 


image 

Düzenle'ye tıkladığımızda Herkese açık kullanıcı adın. Düzenle ekranında kullanıcı adı boşluğuna istediğimizi yazabiliriz ancak başka facebook kullanıcısı varya kabul etmeyecektir. Kullanıcı adınız uygunsa kabul olacaktır. Kullanıcı adı yazdığınızda yeşil okey işareti ile bu kullanıcı adı alınabilir çıkacaktır.
Facebook profilimize girdiğinizde veya kullacılar girdiğinde facebook.com yazısının devamında kullacı isminiz görünecektir. Örneğin burada "noktayardim..." yazacak olursak facebook profilimiz "facebook.com/noktayardim... " şeklinde olucaktır.

image 
Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra değişiklikleri kaydet butonuna tıklayın ve karşınızı onaylaması için facebook şifrenizi isteyecektir. Onay ekranında şifrenizi girdikten sonra tamam butonuna tıklayın.


kullanıcı adı değiştirme face, facebook ta kullanıcı adı nasıl değiştirilir, facebook profil ismini değiştirme, facebook profil kullanıcı adı değiştirme, facebook profil ismi, facebook kullanıcı adı,


Istediğimiz kullanıcı adını yazdıktan sonra onaylamak için şifremizi giriyoruz ve değişiklikleri kaydet diyerek işlemi bitirmiş oluyoruz. Facebook kullanıcı adınızı, profil linkiniz için gerekli düzenlemeyi yapmış olduk ve artık bu işlemde bitmiştir. 

Paylaşılmayan Bilgi bilgi Değildir. 

24, Mart, 2015 akntn19 (11 puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
17, Ekim, 2015 Masaüstü Bilgisayar kategorisinde mstafa34 (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
13, Temmuz, 2015 İnternet kategorisinde İlkerCor (55 puan) tarafından soruldu

Bu Ayın En Aktif Üyeleri

  1. bilgibaz - 180 puan
  2. tariksahin - 140 puan
  3. Onurdurgut - 140 puan
  4. clowneryisasin - 140 puan
Soru sor cevap bul

40,392 soru

115,060 cevap

50,008 yorum

56,156 kullanıcı

Günün Haberleri
...