settingsGiriş | Kayıtsettings
Menüyü Göster

Banlayın sunu bu ne sürekli sürekli

+4 oy
saykomert61 adlı kullanıcıyı banlamanızı istiyorum engelleyin mümkünse geçende aynı sekilde puan kasıyo ilk ona girmeye çalısıyo sürekli sürekli bu karsıma çıkıyor
1, Mart, 2015 Cep Telefonu kategorisinde İstip53 (37,770 puan) tarafından soruldu

3 Cevaplar

+1 oy

evet bende bu arkadaşı biliyorum sürekli aynı cevabı yazıyor ilgilenilmesi gerek artık.

 

1, Mart, 2015 Freeman (1,355 puan) tarafından cevaplandı
+4 oy
Webtekno ekibine mail attım dönmediler.Bazı arkadaşlar sırf  ''.'' bu tarz işler yaparak puan topluyor veya olan soruyu en az 2 kere anasayfada görüyorum.Başka sorun olarak adam telefon almak için sormuş telefonu aldım dedim ekimde adamlar hala yorum yapıyor.Sağlam bir güncelleme gelmeli bu sisteme yad apuan sistemi kaldırılmalı dediğin gibi sırf puan için yorum atıyorlar.Bir soru sordum özellikle KULLLANAN arkadaşlar sadece yorum atsın dedim herkes tavsiyede bulunuyor.Lütfen WEBTEKNO şu soru-cevap sistemini güncelleyin.

Cevap bulunursa sahibi soruyu kilitlesin.Kısa kısa yapılan anlamsız yorumları şikayet et ile size şikayet edelim.Sizde kullanıcı kaçkere böyle birşey yapmışsa ona göre uzaklaştırın , puan silin,engelleyin.

Soru tekrarlamaması için şu etiket v.s işini sağlamlaştırın.Önceden sorulan soruları aratmaya çalıştım ama bulunmuyor neredeyse.

Ne istediğini bilmeyen arkadaşların sorularını çıkartmayınç(pc alacam ne alayım)Bilgilendirmeli bu konuyu (şu tl olacak.Şunu şunu çok yaparım ona göre tavsite falan filan)

Aklıma bunlar geldi önerisi olan yazsında şu sisteme bi güncelleme gelsin
1, Mart, 2015 MevlutOrhan (11,940 puan) tarafından cevaplandı
Hocam zaten konuyu kilitleme denen özellik var. Yani mesela sen telefon tavsiyesi istiyorsun sordun, cevabını buldun ve o konuyu kilitleyebiliyorsun tıpkı forumlardaki gibi. Ama mesela bazen istediğin cevap bulunmuyor daha çok cevap almak için bekliyorsun kilitlemiyorsun. Dediğinde haklısın ama hatırlatayım dedim. Bu arada önceden sorupta fazla cevap alamadığımız sorularada bakılsın, nasıl olacak bir fikrim yok ama örneğin sorduğum soruya bir tane cevap geliyor, sonra kaybolup gidiyor soru. Sonra " hoaaydaaaaa şimdi bu soruyu kim görecek" oluyoruz.
+1 oy
Puan kasıyor ama duvarına bakınca farkedersin puanları gitmiş. 1 saattir tekrar aynı şeyi yapıyor. 63 puanda şuan.
1, Mart, 2015 mehmetali61 (38,440 puan) tarafından cevaplandı
5 puana düşmüş
evet şuan düştü.

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap
25, Şubat, 2015 Oyun kategorisinde TarıkDemir (2,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
0 oy
0 cevap

Bu Ayın En Aktif Üyeleri

  1. pcdelisi - 300 puan
  2. sosyola - 180 puan
  3. glacher - 420 puan
  4. DontLetMeDown - 140 puan
  5. receperenrb - 100 puan
Soru sor cevap bul

40,392 soru

115,068 cevap

50,011 yorum

56,237 kullanıcı

Günün Haberleri
...