settingsGiriş | Kayıtsettings
Menüyü Göster

Windows 7 Format Sorununu Nasıl Düzeltebilirim?

0 oy

Windows 7 işletim sistemime format atmaya karar verdim ve internetten İSO dosyasını indirdim daemon tools programıyla açtım kurulumu yaptım ortalarında pcyi yeniden başlattı sonra siyah ekranda beyaz yazıyla 2 seçenek vardı windows kurulumu ve windows 7 ...Ve bende windows kurulumu nu seçtim ardından ortada kaldıgı yerden devam etti.Kurulumu bitirdikten sonra ise tekrar yeniden başlattı ama bu sefer o siyah ekran üzerine beyaz yazılar olan ekran çıkmadı direk açıldı şifremi girdim (önceki windowstaki) ve eski windowsum açıldı .Ben şimdi o yüklemeleri boşa mı yaptım format atıldı mı atılmadı mı anlamadım yardımcı olursanız mutlu olurum .

2, Ocak, 2015 Windows kategorisinde fearless3431 (17 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

+1 oy
 
En İyi Cevap
''daemon tools'' programı ile format işlemi yapamazsın zira dosyalar silindiğinde ''daemon tools'' programıda siliniyor windows yükleme devam etmediğinden sistem geri kurtarma yapıyor otomatik olarak ayrıca o siyah ekrandaki seçenekleri seçme pc otomatik atlar orayı formatı başlattıktan sonra hiç bir siyah ekranda işlem yapma her yaptığında format başa çeker. Ya program kuruyormuş gibi d diskine attığın windows dosyalarının setup dosyasına tıklayarak format at daha sonra c diskinden windows.old dosyasını el ile sil. Yada 1 tl ye bir tane dvd al ve önce dvd ye çek sonra tam format at cihazına. program ile format atamazsın. . .
2, Ocak, 2015 iNTiKaNn (101,230 puan) tarafından cevaplandı
2, Ocak, 2015 fearless3431 tarafından seçilmiş
Bu arada eğer format dosyalarında oynama olmuş ise bilgisayarın düzgün çalışmaya bilir bu yüzden katılımsız saf kurulum dosyası bul. Ayrıca serial key girmez isen 3 gün sonra bilgisayarın tamamen çökecektir yada saçma sapan hatalar verecektir bilgisayarına kurduğun dosyanın orjinal olduğunu kanıtlaman lazım çeşitli programlar var bu iş için fakat nekadar doğru çalışıyor bilmiyorum hiç işim olmadı genelde orjinal ürün anahtarı kullandım format attığım bilgisayarlarda. . .
benim bildigim bi program var orjinal yapıyor windowsu yani o serial istedigi yeri atlıyacam sonra indirdigim programla orjinal yapıcam
kardeşim ilk başlarda 2 seçenek çıktı biri yükselt diyeri yeni bir kopya yarat şimdi ben yeni bir kopya yarata bastım 2 seçenek çıktı disk 0 bölüm1 ve disk 0 bölüm 2 birinde HP C:   diyerinde FACTORY_İMAGE D: yazıyor c ye tıklayıp ileri diyoruz değilmi ?
windowsu nereye yüklemek istiyorsunuz diyor c yemi d yemi
özür dilerim c demişsin zaten :) c yi seçtim eski windows dosyalarınız windows old dosyasına gidecek onaylıyormusunuz eski windowsu kullanamayacaksınız falan diyordu tamam dedim şimdi tekrar o kurulum başladı valla çok teşekkür ederim ilgilendigin için :)
0 oy
atılmamış şifreniz eskisi olduğuna göre tercihim format dosyalarını normal indirin flasha atın ve flashdan formatlama yapın eğer cd bulamıyorsanız
2, Ocak, 2015 Ahmet55 (30,850 puan) tarafından cevaplandı
teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap
26, Eylül, 2014 Windows kategorisinde Adsliymis (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
24, Kasım, 2014 Windows kategorisinde onur7553 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap
25, Kasım, 2014 Windows kategorisinde mericaksel (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
2, Haziran, 2015 Laptop kategorisinde evliyaogluoguzhan (2,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
1, Mayıs, 2015 Masaüstü Bilgisayar kategorisinde Leichnam (1,110 puan) tarafından soruldu

Bu Ayın En Aktif Üyeleri

  Soru sor cevap bul

  40,392 soru

  115,076 cevap

  50,012 yorum

  56,371 kullanıcı

  Günün Haberleri
  ...