settingsGiriş | Kayıtsettings
Menüyü Göster

League of Legends'de nasıl gelişirim ?

0 oy
Merhabalar. Yakın süre önce League of Legends adlı oyunu oynamaya başladım. Öyle sabahtan akşamlara kadar oyun oynayan birisi değilim, fakat bu oyunda gelişmek istiyorum. Nasıl gelişebilirim ? Bu arada genellikle Alt Koridor da oynuyorum. Bu arada bir sorum daha var: her zaman (4 oyundan 3'ünde örneğin) aynı şampiyon ile oynamak (örneğin ben en iyi Sivir'de oynuyorum) ileride bana sıkıntı çıkarır mı ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
30, Aralık, 2015 Oyun kategorisinde BYildirim (5,400 puan) tarafından soruldu

4 Cevaplar

+1 oy
1. si 20 lv e kadar öğrenirsin zaten ne yaparsan da.

2. si sivir de kendini geliştirirsen örneğin e skili ile ultilerden kaçma gibi şeyler var o karaktere özgü onlarda ilerletebilirsin kendini güzel hareketleri izleyerek.Birde sadece aynı karakter oynama normal oyundan ziyade aram atabilirsin yeni karakterler öğrenmek için ben o şekilde yaptım şuan yarısından çoğunu kullanıyorum.

Tabi birde main'in önemli yani en iyi nerede oynadığın adc,ad,sup,jung bunları bir dene belki diğerinden daha iyi oynarsın levelin çok düşükse yardım edebilirim sana
30, Aralık, 2015 krmfnds (29,670 puan) tarafından cevaplandı
Daha 7 levelim, gelişirim inşallah.
mesela bak bende eskiden twitch le oynuyodum hep sonra nörf yedi bütün atackları düşürüldü falan sıkıntı olabiliyor böyle :)
+1 oy
Dostum , tek tavsiyem küfür e alışma . Bu yüzden kaç oyunum zehir oldu . Gelişme yi akışına bırak . Tavsiyem sportmence oynanan bir oyun .
30, Aralık, 2015 herolign (7,640 puan) tarafından cevaplandı
Emin ol oyunda en düzgün şekilde konuşan oyunculardanım, zaten bu bir oyun, bu kadar kendimizi kasmamıza gerek yok diye düşünüyorum.
+1 oy
büyük ihtimalle çok küfür ediyorlardır haklı değiller onları takma siviri istediğin kadar oyna ustalık derecesi felan yap ama meta şampiyonlarıylada oynayabilirsin ara sıra her koridorda bi main hero olursa sorun yaşamazsın
31, Aralık, 2015 recep-toktas (1,360 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim, zaten öyle dediğime bakmayın, ücretsiz şampiyon rotasyonundaki şampiyonlarıda kullanıyorum. Yorunlarınız için teşekkürker bu arada :)
0 oy

Abi lol ü bırakma sebebim küfür.Her oyunda herkez küfür ediyordu bende bıraktım ama şimdi oyunu steam'de ki gibi paralı yapsalar hiç düşünmeden başlarım.Gelişmeye gelecek olursak.Öyle hemen gelişilmiyor pratik yapa yapa oyun oynaya oynaya öğreneceksin.Birde sana 4 senelik lol oyuncusu olarak tavsiye vereyim aynı hero'da takılı kalma ilerde dereceli girdiğinde o hero banlanırsa çok kötü oluyor.Her heroyu ve her lane'i oynamayı öğren mesela ben başlarda mid başladım ilerledikçe soruın çıkarıyor çünkü herkes anlayışlı olamıyor.Özel oyun kur botlarla oyun at kendini geliştir yeni hareketler öğren.Eğer bunları yaparsan aradaki farkı sende göreceksin.Birde söylemeyi unuttum kendine bir main seç oynadığın heroya göre örnek olarak sen sivir demişsin soruda sadece o adc'ye değil diğer adc'leride öğrenmeye çalış biraz uzun yazdım ama tecrübe sahibiyim oyunda umarım hepsini okursun yes

2, Ocak, 2016 Adamya21 (39 puan) tarafından cevaplandı
Hepsini okudum, saol. Dediğin gibi botlara karşı oyunlar kurup sık sık farklı şampiyonları deniyeceğim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap
6, Mart, 2015 Oyun kategorisinde hipokondriya60 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
19, Kasım, 2014 Apple kategorisinde ogulcanaltinisik (19 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap
22, Eylül, 2014 Oyun kategorisinde Nevermore (527 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
17, Şubat, 2015 Laptop kategorisinde altar-aydemir (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap
10, Kasım, 2014 Oyun kategorisinde Sezer Gömeç (141 puan) tarafından soruldu

Bu Ayın En Aktif Üyeleri

  1. ademler - 140 puan
Soru sor cevap bul

40,392 soru

115,075 cevap

50,011 yorum

56,343 kullanıcı

Günün Haberleri
...