settingsGiriş | Kayıtsettings
Menüyü Göster

S6 Edge açılmıyor ne yapacağım?

0 oy

Merhaba arkadaşlar. Bu sabah aktif olan S6 Edge markalı telefonum birden kendini kapatmış ve güç tuşundan açmaya çalıştığımda hiç bir şekilde tepki vermiyor. Uzun uzun basıyorum, recovery mod'a almaya çalışıyorum hatta şarj oranı kapanmadan önce %90 küsür olmasına rağmen şarja bile taktım fakat ekranında şarj ibaresinden tutun led ışıkları bile yanmıyor. Telefonun arkası da açılmadığından dolayı arkasını açıp bir müdahale'de de bulunamıyorum. Anlayacağınız dıştan hiç bir etkiye tepki göstermiyor ve siyah ekran olarak kalma durumunu kararlılıkla koruyor. Lütfen yardımcı olun teknik servise gönderilecek kadar büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum birden kapandı dıştan hiç bir etki yokken. Cevaplarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim yardımcı olursanız çoksevinirim, iyi günler.

Ve ayriyeten, telefon hayırlısıyla açılırsa bi kaç sorum daha var. S6 ve S6 Edge modellerine Samsung 5.1 güncellemesini verdi bildiğiniz üzere. Bana da geldi bu güncelleme fakat benim Wi-Fi'mde bir sorun var sanırım çünkü geldiğinde, yüklemek istediğimde güncellemeyi yüklememişti bu tanıyı da şurdan koyuyorum ki Samsung'un Galaxy Apps adlı bir mağazası var ve Wi-Fi'den bağlandığım zaman oradan hiç bir şey indiremiyorum uygulama resimleri falan dolmuyor. Fakat Mobil Veri'yi aktif hale getirdiğimde rahatlıkla bir şeyler indirebiliyorum ve bütün içeriğe erişebiliyorum. Şuan telefonum 5.0 olarak kaldı ve nerede olursam olayım Wi-Fi'den 5.1 güncellemeyi indirmeyi denediğimde; "En yeni güncellemeler zaten yüklendi." diyor ve yüklemiyor. Bu konuya da bir açıklık getirirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

5, Ağustos, 2015 Android kategorisinde ertunc-soyu (11 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Son güncelleme : Arkadaşlar, arkadaşım beni aradı telefonum açık çalıyor. Fakat ekran gelmiyor siyah ekran hala.
5, Ağustos, 2015 ertunc-soyu (11 puan) tarafından cevaplandı
O zaman sorun büyük ihtimalle ekranda.Ekran içten kırılmış olabilir
Durup dururken kırılabilir mi?
0 oy
Arkadaşlar Merhaba aksamdan aktif olan S6 markalı telefonum kendini kapatmış ve güç tuşundan açmaya çalıştığımda hiç bir şekilde tepki vermiyor. Uzun uzun basıyorum, recovery mod'a almaya çalışıyorum hatta şarj oranı kapanmadan önce olmasına rağmen şarja bile taktım fakat ekranında şarj ibaresinden tutun led ışıkları bile yanmıyor. Nedenini bilen varmi
3, Kasım, 2015 yunusali07 (7 puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
10, Ağustos, 2015 Samsung kategorisinde ahmetgcmn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
17, Mart, 2015 Cep Telefonu kategorisinde rakroend (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
4, Aralık, 2015 Android kategorisinde mete-ziyan (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
30, Mayıs, 2015 Android kategorisinde cantrk19 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
10, Mart, 2016 Samsung kategorisinde mete-ziyan (330 puan) tarafından soruldu

Bu Ayın En Aktif Üyeleri

  1. sosyola - 180 puan
  2. pcdelisi - 300 puan
  3. receperenrb - 100 puan
  4. DontLetMeDown - 140 puan
Soru sor cevap bul

40,392 soru

115,065 cevap

50,011 yorum

56,231 kullanıcı

Günün Haberleri
...